TV-екран


ГОЛОВНИЙ ЕКРАН МІСТА

Розташований в м. Новомосковськ на перетині вул. Сучкова та вул. Гетьманська

Інформаційно-рекламний комплекс «Стела» - подарунок Новомосковську на честь 440-річного ювілею від благодійного фонду екс-народного депутата України VIII скликання Вадима Нестеренка «Твій рідний край».

Цей складний і передовий в технічному відношенні комплекс є втіленням сучасних інформаційних та електронних технологій. На сьогоднішній день «Стела» - одна з візитівок Новомосковська.

В представленому форматі даний комплекс є єдиним в Україні, а за розмахом круглого інформаційного екрана - унікальний навіть для Європи. Над його реалізацією працювали кілька інститутів, три інженерно-технічні команди з Одеси, Дніпропетровська та Запоріжжя.

Комплекс включає в себе годинник, календар, термометр, інформаційний рядок, що біжить. І окремо - інформаційний екран (єдиний в країні), який дозволяє транслювати онлайн телевізійний сигнал та рекламну інформацію. Одночасно цей комплекс має внутрішню підсвітку, крім того, він освітлює прилеглу територію та дорожнє покриття.

Не є випадковою і архітектура комплексу. У зовнішньому вигляді «Стели» закладена символіка тризубця - герба України і символу козацтва. Це, в свою чергу, має особливе значення для Новомосковська - міста з багатою історичною і культурною спадщиною.

Прейскурант цін на розміщення відеопродукції на світлодіодному екрані

ХАРАКТЕРИСТИКИ

- Кут огляду - 360 градусів
- Розмір екрана - 21,7х3,04 м
- Площа екрана - 66 м2
- Роздільна здатність - 10 000 пксл/м2
- Більше 32 млн. кольорів та відтінків
- Стереозвук
- Максимальна видимість до 300 м
Час роботи екрана :
з 7: 00 - 11: 00 ; з 16: 00 - 20: 00

Мінімальний період розміщення реклами - 30 днів.

Відеоматеріали надаються замовником у форматі MP4, роздільною здатністю 1920х1080.

*Знижка надається за умови 100% передплати